Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i willi wi surely repurchase it worth it
顏色: 棕色
Price: HK$120.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2309218858974046 |
Author: c***e
Date:
Review: i willi wi surely repurchase it worth it
顏色: 棕色
Author: 6***6
Date:
Review: So pretty
顏色: 酒紅色
Author: h***r
Date:
Review: Super nice! amazing item. 💯💯
顏色: 酒紅色
Author: k***e
Date:
Review: Value for money: worth the price siya kase ang ganda talaga ng quality... luvitttt Easy to wear: very easy to wear Comfortable to wear: it also very comfortable to wear
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.